Şubat, 2020

16Şub14:0016:00Özgüven - Terapötik Oyun Atölyesi(7 - 9 Yaş) - ÖzgüvenKağıt Gemi Atölye, Bahçelievler Mah. ATA 2 Sitesi Yabangülü Sokak No:9 Çengelköy / İstanbulEtkinlik Türü:Terapötik Oyun AtölyesiYaş Grubu:7 - 9 Yaş

Daha

Etkinlik detayları

Çocuğun kendi becerilerinin farkında olması, sınırlarını bilmesi, gerektiğinde yardım almaktan çekinmemesi, kendine karşı iyi ve olumlu hisler beslemesi olarak da tanımlayabileceğimiz özgüven, doğumla birlikte gelişmeye başlayan, hayat boyu gelişimini devam ettiren bir olgudur.

Psikolog Beyza Öztürk ile Kağıt Gemi Çocuk Atölyeleri kapsamında düzenleyeceğimiz Özgüven Terapötik Oyun Atölyesinde bireysel görüşme ve grup oyunlarıyla çocukların potansiyellerini ve becerilerini fark edip ortaya çıkartmaya teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Çocuklarımızın yetenek ve sınırlarını fark etmelerini sağlamak, gerektiğinde yardım isteyebilmelerini teşvik etmek, kendilerine ve dünyaya olumlu düşüncelerle yaklaşmalarını desteklemek amacıyla düzenlenecek Özgüven Terapötik Oyun Atölyesi sonrasında ebeveynlere çocuklarda özgüveni geliştirmek adına neler yapabileceklerine dair Özgüven – Terapötik Atölye Karnesi verilecektir.

Yaş Aralığı: 7-10 Yaş

Fiyat: 75₺

Zaman

(Pazar) 14:00 - 16:00

Yer

Kağıt Gemi Atölye

Bahçelievler Mah. ATA 2 Sitesi Yabangülü Sokak No:9 Çengelköy / İstanbul

X
X
X